Afgelopen zaterdag 10 november moesten we weer een competitiewedstrijd spelen. Afgelopen weken waren er geen wedstrijden gepland, dus de mannen hadden extra veel zin om te spelen!
’s-Heer Arendskerke was deze keer onze tegenstander. De nummer 1 (Wolfaartsdijk) tegen de nummer 2 in de competitie. Gehuld in prachtige nieuwe trainingspakken begonnen we aan de warming up. Heerlijk spelen op het kunstgrasveld!
De eerste helft kwamen de jongens niet goed op gang. Een paar keer kwamen we goed weg en eerlijk is eerlijk de tegenstander had de betere kansen. Dit was niet het team wat we gewend waren. De ruststand was dan ook 0-0. Tijd voor verandering.
In de rust kregen de jongens dan ook een veelvoud aan tactische tips van de trainer Arjen. Blijkbaar had het effect, want de tweede helft kwamen we al binnen een minuut op voorsprong. Eindelijk lieten de mannen weer voetbal zien, zoals we dat gewend waren. Met leuke combinaties, uitstekende inzet van de jongens en veel enthousiasme vlogen de doelpunten er achter elkaar in. In 25 minuten tijd wisten we 6 keer het net te raken. Einduitslag was dan ook 6-0!.
De koppositie blijft gehandhaafd, met 15 punten uit 5 wedstrijden doen we het prima!
Tot volgende week, dan spelen we uit tegen Kwadendamme.
Hieronder nog even de stand: