13-11 Wolfaartsdijk JO10 - Kloetinge JO10

We moesten om half negen op het veld staan. Wolphaartsdijk mocht de aftrap nemen. Het begon goed met Joey als kiep, Jaro middenveld,  Vera ook,  Dave spits, Davi ook middenveld en Thiemo en ik in de wissel (vertrouw er niet op dat dit 100% klopt) tot dat Kloetinge scoorde. We namen de aftrap en Davi scoorde meteen 1-1. Aftrap voor Kloetinge. Davi dacht nog een poging doen en die ging helemaal goed. Vera probeerde er ook een in te leggen en dat lukte! 3-1 voor Wolphaartsdijk! Toen mocht ik er in en ik scoorde 4-1. Gaat lekker dacht ik maar helaas weer een tegen doelpunt. Jammer maar ja. We gingen door met de aftrap ik scoorde 5-2. Maar toen weer een tegen doelpunt 5-3 en weer een 5-4. Toen was de wedstrijd voorbij. Nog net gewonnen.

Groetjes Bob(ie)