Website banner

Oud papier; wist u dat ......,

- Vroeger (sinds seizoen 1972-1973!) het oud papier met behulp van het wagenpark van Jan Blok met een handjevol leden werd opgehaald? Destijds werden alle losse dozen van de stoep geplukt en op de kar gegooid. Tegenwoordig gebeurt dit door twee vrijwilligers per dienst waarbij één dienst circa twee uur in beslag neemt.
- Oud papier ophalen een van de belangrijkste inkomstenbronnen van de vereniging is? Teruggerekend levert een oud papier-dienst de vereniging meer dan € 400 op! Dat maakt het ophalen van oud papier onmisbaar voor de vereniging.
- Bouke en Rik vorige week na hun dienst door Herberg de Griffioen getrakteerd werden op een bolus, koffie en verse jus als bedankje voor het ophalen van hun oud papier? Geregeld vinden de vrijwilligers wat lekkers van dorpsgenoten op of bij de papierbakken als waardering voor hun inzet op de vroege zaterdagmorgen.
- Het ophalen van oud papier in Wolphaartsdijk een samenwerking is tussen de voetbal, de Gereformeerde Gemeente en de gemeente Goes? Daarbij neemt de Gereformeerde Gemeente Wolphaartsdijk dit najaar de helft van de oud papier diensten voor hun rekening.
- Vaste chaffeur Ronald van de gemeente Goes steevast bij ieder schaap wat hij tegenkomt "SHOARMAAA!" roept? Ronald kan verder erg goed rijden en verbaast de vrijwilligers wekelijks met zijn stuurmanskunsten door de nauwe straatjes van het dorp.
- Een niet nader te noemen lid met initialen A.C.K.H. in de Kasteelstraat altijd aan de rechterkant van de papierwagen plaatsneemt? Op die manier komt hij de gehele Kasteelstraat namelijk geen papierbakken tegen..
- De opstapplaats tegenwoordig op het Dorpsplein bij de Griffioen is? Dit is in verband met maatregelen rondom COVID-19 zodat onze vrijwilligers niet in de cabine bij de chauffeur komen. Bovendien voorziet de vereniging de vrijwilligers van handschoenen om hygiënisch te werk te kunnen.
- Vrijwillgers op aandringen van de gemeente Goes losliggende dozen naast de papierbakken mogen weigeren? Geregeld komen vrijwilligers losse dozen naast papierbakken tegen. Vaak natgeregend en moeilijk op te pakken.
U via de website van de gemeente Goes kunt raadplegen wanneer u uw papierbak buiten moet zetten? Het dorp is namelijk in tweeën gesplitst. Zie de website: afvalkalender.goes.nl

24,5,0,50,0
25,600,60,1,2000,5000,50,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,0,0,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,0
Autorijschool Den Dekker
Agua DS
ByJolien
Bison
De Delta
BB vd Linde
Oranjeboom
Cafe Nationaal
Camping de Haas
Camping Veerse Meer
Capello
Caps Nobel
Carwash Hzand
Corstanje
Bruine hypotheken
Goederenloods
De Jong Sails
De Jonge techniek
Verfbron
Zeuwse Alliantie
Zeeuwse Verzekeringen
Debako
DJL
EB Cleaning
Eric Konings
Schuit
Zuidweg/Mosselcompany
OuwePastorie
HB17 werkt
Hoekman
Hollestelle
Binnekamp
Zuidweg-Zwart
ISM Makelaars
Jansen Hoortoestellen
JC Verhulst
KOZ
Krijger Koerier
Lacor
LambWeston
Matare
MHCS
Michelle Haarmode
Midgetgolf
Muralt
Nautical
Noordhoek
Omnium
Paree
Petra
Rabo
Remijn Trading
Meerkoet
Meliefste
Reysport
RHB
Simonse
Spongeblasting
Technomarine
Traas Terrazzo
Timmermans
V W afbouw
van Beek
Dixhoorn
Kouteren
Verstrate Schilder
Kraakman BV
VHC Kreko
Visfileerderij Bogert
Vliegwerk Holland
Voici
Wielemaker
WS Verzekeringen
ZAO
Zeelands Roem
Zichtbaar
KeesvdEndtClassic
Autoservice Jos Krijger
Bald Shipping Solutions BV
Autobedrijf Sinke VOF
Bever Innovations
24,5,0,50,0
25,600,60,1,3000,5000,40,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,0,0,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,0
Lukasse dakbedekking
MCD de Koster
Spar de Veerhoeve
LuxImprove
Den baas en zijn madam
Modoc werkt
LI Sports